1111Y6300361FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111Y6300361FQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1111Y6300361FQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 360PF 630V C0G/NP0 1111
Ngā Rauemi: 1111Y6300361FQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1111Y6300361FQT
Tau Wae 1111Y6300361FQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 360PF 630V C0G/NP0 1111 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19812 pcs Pepa Raraunga 1111Y6300361FQT.pdf
Putanga - Kua tohua 630V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.070" (1.78mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1111 (2828 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 360pF ±1% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
Te kaha 360pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive