1111Y5000151FUT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111Y5000151FUT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1111Y5000151FUT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 500V C0G/NP0 1111
Ngā Rauemi: 1.1111Y5000151FUT.pdf2.1111Y5000151FUT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1111Y5000151FUT
Tau Wae 1111Y5000151FUT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 500V C0G/NP0 1111 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5921 pcs Pepa Raraunga 1.1111Y5000151FUT.pdf2.1111Y5000151FUT.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.070" (1.78mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1111 (2828 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) Te kaha 150pF