0805Y3000360KQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y3000360KQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805Y3000360KQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 36PF 300V C0G/NP0 0805
Ngā Rauemi: 0805Y3000360KQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805Y3000360KQT
Tau Wae 0805Y3000360KQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 36PF 300V C0G/NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 114850 pcs Pepa Raraunga 0805Y3000360KQT.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 36pF ±10% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
Te kaha 36pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive