0805Y2500620KUT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y2500620KUT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805Y2500620KUT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 62PF 250V C0G/NP0 0805
Ngā Rauemi: 1.0805Y2500620KUT.pdf2.0805Y2500620KUT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805Y2500620KUT
Tau Wae 0805Y2500620KUT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 62PF 250V C0G/NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108584 pcs Pepa Raraunga 1.0805Y2500620KUT.pdf2.0805Y2500620KUT.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 62pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
Te kaha 62pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive