0805Y1K00182MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y1K00182MXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805Y1K00182MXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1800PF 1KV X7R 0805
Ngā Rauemi: 1.0805Y1K00182MXT.pdf2.0805Y1K00182MXT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805Y1K00182MXT
Tau Wae 0805Y1K00182MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1800PF 1KV X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 307218 pcs Pepa Raraunga 1.0805Y1K00182MXT.pdf2.0805Y1K00182MXT.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Whakaahuatanga Taipitopito 1800pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Te kaha 1800pF