0805Y1000562MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805Y1000562MXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805
Ngā Rauemi: 0805Y1000562MXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805Y1000562MXT
Tau Wae 0805Y1000562MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 416964 pcs Pepa Raraunga 0805Y1000562MXT.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 0805Y1000562MXT
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER 0805
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0805Y1000563JXR
0805Y1000563JXR
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 0.056UF 100V X7R 0805
I roto i te taonga: 183287 pcs
Tikiake: 0805Y1000563JXR.pdf
RFQ
0805Y1000562MXR
0805Y1000562MXR
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 0805
I roto i te taonga: 487019 pcs
Tikiake: 0805Y1000562MXR.pdf
RFQ
0805Y1000562MXTE03
0805Y1000562MXTE03
Whakaahuatanga: CAP CER 5600PF 100V X7R 0805