0805Y0630561MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0630561MDT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805Y0630561MDT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 560PF 63V X7R 0805
Ngā Rauemi: 0805Y0630561MDT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805Y0630561MDT
Tau Wae 0805Y0630561MDT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 560PF 63V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 256403 pcs Pepa Raraunga 0805Y0630561MDT.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 560pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 560pF Nga tono High Reliability, Boardflex Sensitive