0805Y0500393MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0500393MXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805Y0500393MXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.039UF 50V X7R 0805
Ngā Rauemi: 1.0805Y0500393MXT.pdf2.0805Y0500393MXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805Y0500393MXT
Tau Wae 0805Y0500393MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.039UF 50V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 277318 pcs Pepa Raraunga 1.0805Y0500393MXT.pdf2.0805Y0500393MXT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.039µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.039µF Nga tono Boardflex Sensitive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0805Y0500430KQT
0805Y0500430KQT
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 43PF 50V C0G/NP0 0805
I roto i te taonga: 139193 pcs
Tikiake: 0805Y0500430KQT.pdf
RFQ
0805Y0500393MXTE03
0805Y0500393MXTE03
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 0.039UF 50V X7R 0805