0805Y0500103KST
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0500103KST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805Y0500103KST
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 50V X7R 0805
Ngā Rauemi: 1.0805Y0500103KST.pdf2.0805Y0500103KST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805Y0500103KST
Tau Wae 0805Y0500103KST Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 50V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 415540 pcs Pepa Raraunga 1.0805Y0500103KST.pdf2.0805Y0500103KST.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga AEC-Q200 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 1608-1310-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono Automotive, Boardflex Sensitive