0805Y0250101JFT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805Y0250101JFT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0805
Ngā Rauemi: 0805Y0250101JFT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805Y0250101JFT
Tau Wae 0805Y0250101JFT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 285196 pcs Pepa Raraunga 0805Y0250101JFT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 25V
Te manawanui 100pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa FlexiCap™ RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa High Reliability, Automotive Ratonga -
Ko te poari 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 0805Y0250101JFT
Te Kāhua Ara 0.051" (1.30mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Epoxy Mountable, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahua nui 100pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0805