0805Y0160124KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0160124KXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805Y0160124KXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.12UF 16V X7R 0805
Ngā Rauemi: 1.0805Y0160124KXT.pdf2.0805Y0160124KXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805Y0160124KXT
Tau Wae 0805Y0160124KXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.12UF 16V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 242144 pcs Pepa Raraunga 1.0805Y0160124KXT.pdf2.0805Y0160124KXT.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.12µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.12µF Nga tono High Reliability, Boardflex Sensitive