0805Y0160103JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805Y0160103JXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 16V X7R 0805
Ngā Rauemi: 0805Y0160103JXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805Y0160103JXT
Tau Wae 0805Y0160103JXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 16V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 370786 pcs Pepa Raraunga 0805Y0160103JXT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 16V
Te manawanui 10000pF Te matotoru (Max) X7R (2R1)
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa FlexiCap™ RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa High Reliability, Automotive, Boardflex Sensitive Ratonga AEC-Q200
Ko te poari 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 0805Y0160103JXT
Te Kāhua Ara 0.051" (1.30mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahua nui 10000pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 16V X7R 0805