0805J5000472JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J5000472JXR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805J5000472JXR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 500V X7R 0805
Ngā Rauemi: 1.0805J5000472JXR.pdf2.0805J5000472JXR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805J5000472JXR
Tau Wae 0805J5000472JXR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 500V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 298640 pcs Pepa Raraunga 1.0805J5000472JXR.pdf2.0805J5000472JXR.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono General Purpose