0805J2001P70HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J2001P70HQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805J2001P70HQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1.7PF 200V C0G/NP0 0805
Ngā Rauemi: 0805J2001P70HQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805J2001P70HQT
Tau Wae 0805J2001P70HQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1.7PF 200V C0G/NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69327 pcs Pepa Raraunga 0805J2001P70HQT.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±0.05pF
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.7pF ±0.05pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1.7pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency