0805J1K00151MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805J1K00151MXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 1000V X7R 0805
Ngā Rauemi: 0805J1K00151MXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805J1K00151MXT
Tau Wae 0805J1K00151MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 1000V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 498100 pcs Pepa Raraunga 0805J1K00151MXT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 1000V (1kV)
Te manawanui 150pF Te matotoru (Max) X7R (2R1)
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive Ratonga AEC-Q200
Ko te poari 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 0805J1K00151MXT
Te Kāhua Ara 0.051" (1.30mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Epoxy Mountable Raatau Kore -
Whakaahua nui 150pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 1000V X7R 0805