0805J1000272MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J1000272MXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805J1000272MXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 2700PF 100V X7R 0805
Ngā Rauemi: 1.0805J1000272MXT.pdf2.0805J1000272MXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805J1000272MXT
Tau Wae 0805J1000272MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 2700PF 100V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 379744 pcs Pepa Raraunga 1.0805J1000272MXT.pdf2.0805J1000272MXT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2700pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Te kaha 2700pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0805J1000273JXR
0805J1000273JXR
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 0.027UF 100V X7R 0805
I roto i te taonga: 257620 pcs
Tikiake: 0805J1000273JXR.pdf
RFQ
0805J1000273JDT
0805J1000273JDT
Kaihanga: Knowles Syfer
I roto i te taonga: 217081 pcs
Tikiake: 0805J1000273JDT.pdf
RFQ
0805J1000272MXTE03
0805J1000272MXTE03
Whakaahuatanga: CAP CER 2700PF 100V X7R 0805