0805J1000102MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J1000102MXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805J1000102MXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 100V X7R 0805
Ngā Rauemi: 1.0805J1000102MXT.pdf2.0805J1000102MXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805J1000102MXT
Tau Wae 0805J1000102MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 100V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 328644 pcs Pepa Raraunga 1.0805J1000102MXT.pdf2.0805J1000102MXT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0805J1000102KXR
0805J1000102KXR
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 1000PF 100V X7R 0805
I roto i te taonga: 386592 pcs
Tikiake: 0805J1000102KXR.pdf
RFQ
0805J1000103JDR
0805J1000103JDR
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
I roto i te taonga: 220259 pcs
Tikiake: 0805J1000103JDR.pdf
RFQ
0805J1000102MXTE03
0805J1000102MXTE03
Tikiake: 0805J1000102MXTE03.pdf
0805J1000102KXT
0805J1000102KXT
Tikiake: 0805J1000102KXT.pdf
0805J1000103JXT
0805J1000103JXT
Tikiake: 0805J1000103JXT.pdf
0805J1000102MXTE01
0805J1000102MXTE01
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 1000PF 100V 0805