0805J0500102KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0500102KDR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805J0500102KDR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 50V X7R 0805
Ngā Rauemi: 0805J0500102KDR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805J0500102KDR
Tau Wae 0805J0500102KDR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 50V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 302827 pcs Pepa Raraunga 0805J0500102KDR.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono High Reliability