0603Y5003P30BCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y5003P30BCR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603Y5003P30BCR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.3PF 500V C0G/NP0 0603
Ngā Rauemi: 1.0603Y5003P30BCR.pdf2.0603Y5003P30BCR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
32000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603Y5003P30BCR
Tau Wae 0603Y5003P30BCR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 3.3PF 500V C0G/NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 148074 pcs Pepa Raraunga 1.0603Y5003P30BCR.pdf2.0603Y5003P30BCR.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±0.1pF
Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3pF ±0.1pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Te kaha 3.3pF Nga tono High Reliability, Boardflex Sensitive