0603Y2503P00BUT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y2503P00BUT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603Y2503P00BUT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 3PF 250V C0G/NP0 0603
Ngā Rauemi: 1.0603Y2503P00BUT.pdf2.0603Y2503P00BUT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603Y2503P00BUT
Tau Wae 0603Y2503P00BUT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 3PF 250V C0G/NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 151115 pcs Pepa Raraunga 1.0603Y2503P00BUT.pdf2.0603Y2503P00BUT.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±0.1pF
Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3pF ±0.1pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
Te kaha 3pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive