0603Y2000471JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y2000471JXR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603Y2000471JXR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 470PF 200V X7R 0603
Ngā Rauemi: 1.0603Y2000471JXR.pdf2.0603Y2000471JXR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
32000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603Y2000471JXR
Tau Wae 0603Y2000471JXR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 470PF 200V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 417798 pcs Pepa Raraunga 1.0603Y2000471JXR.pdf2.0603Y2000471JXR.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 470pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
Te kaha 470pF Nga tono High Reliability, Boardflex Sensitive