0603Y1000101KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y1000101KXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603Y1000101KXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 100V X7R 0603
Ngā Rauemi: 1.0603Y1000101KXT.pdf2.0603Y1000101KXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603Y1000101KXT
Tau Wae 0603Y1000101KXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 100V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 460086 pcs Pepa Raraunga 1.0603Y1000101KXT.pdf2.0603Y1000101KXT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 0603Y1000101KXT-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Te kaha 100pF