0603Y063P680DCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y063P680DCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603Y063P680DCT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.68PF 63V C0G/NP0 0603
Ngā Rauemi: 1.0603Y063P680DCT.pdf2.0603Y063P680DCT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603Y063P680DCT
Tau Wae 0603Y063P680DCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.68PF 63V C0G/NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 452774 pcs Pepa Raraunga 1.0603Y063P680DCT.pdf2.0603Y063P680DCT.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.68pF ±0.5pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
Te kaha 0.68pF Nga tono Boardflex Sensitive