0603Y0630221KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0630221KXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603Y0630221KXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 220PF 63V X7R 0603
Ngā Rauemi: 1.0603Y0630221KXT.pdf2.0603Y0630221KXT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603Y0630221KXT
Tau Wae 0603Y0630221KXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 63V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 476833 pcs Pepa Raraunga 1.0603Y0630221KXT.pdf2.0603Y0630221KXT.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 220pF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
Te kaha 220pF Nga tono High Reliability, Boardflex Sensitive