0603Y0630221JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603Y0630221JXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 220PF 63V X7R 0603
Ngā Rauemi: 0603Y0630221JXT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603Y0630221JXT
Tau Wae 0603Y0630221JXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 63V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 497591 pcs Pepa Raraunga 0603Y0630221JXT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 63V
Te manawanui 220pF Te matotoru (Max) X7R (2R1)
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa FlexiCap™ RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa High Reliability, Automotive, Boardflex Sensitive Ratonga AEC-Q200
Ko te poari 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 0603Y0630221JXT
Te Kāhua Ara 0.031" (0.80mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahua nui 220pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 63V X7R 0603