0603Y0160104MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0160104MDT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603Y0160104MDT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
Ngā Rauemi: 0603Y0160104MDT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603Y0160104MDT
Tau Wae 0603Y0160104MDT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 282890 pcs Pepa Raraunga 0603Y0160104MDT.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono High Reliability, Boardflex Sensitive