0603Y0160103MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0160103MDR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603Y0160103MDR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 16V X7R 0603
Ngā Rauemi: 0603Y0160103MDR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
32000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603Y0160103MDR
Tau Wae 0603Y0160103MDR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 16V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 299665 pcs Pepa Raraunga 0603Y0160103MDR.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono High Reliability, Boardflex Sensitive