0603Y0160101JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0160101JCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603Y0160101JCT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 16V C0G/NP0 0603
Ngā Rauemi: 1.0603Y0160101JCT.pdf2.0603Y0160101JCT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603Y0160101JCT
Tau Wae 0603Y0160101JCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 16V C0G/NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 265676 pcs Pepa Raraunga 1.0603Y0160101JCT.pdf2.0603Y0160101JCT.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Te kaha 100pF Nga tono High Reliability, Boardflex Sensitive