0603Y0100563JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0100563JXR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603Y0100563JXR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.056UF 10V X7R 0603
Ngā Rauemi: 1.0603Y0100563JXR.pdf2.0603Y0100563JXR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
32000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603Y0100563JXR
Tau Wae 0603Y0100563JXR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.056UF 10V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 296133 pcs Pepa Raraunga 1.0603Y0100563JXR.pdf2.0603Y0100563JXR.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.056µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
Te kaha 0.056µF Nga tono High Reliability, Boardflex Sensitive