0603J2003P90CQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J2003P90CQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603J2003P90CQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.9PF 200V C0G/NP0 0603
Ngā Rauemi: 0603J2003P90CQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603J2003P90CQT
Tau Wae 0603J2003P90CQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 3.9PF 200V C0G/NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 208960 pcs Pepa Raraunga 0603J2003P90CQT.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±0.25pF
Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Q, Low Loss
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.9pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Te kaha 3.9pF Nga tono General Purpose