0603J2003P30HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J2003P30HQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603J2003P30HQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.3PF 200V C0G/NP0 0603
Ngā Rauemi: 0603J2003P30HQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603J2003P30HQT
Tau Wae 0603J2003P30HQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 3.3PF 200V C0G/NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85560 pcs Pepa Raraunga 0603J2003P30HQT.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±0.05pF
Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Q, Low Loss
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3pF ±0.05pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Te kaha 3.3pF Nga tono General Purpose