0603J1502P10BQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J1502P10BQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603J1502P10BQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 2.1PF 150V C0G/NP0 0603
Ngā Rauemi: 0603J1502P10BQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603J1502P10BQT
Tau Wae 0603J1502P10BQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 2.1PF 150V C0G/NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 176216 pcs Pepa Raraunga 0603J1502P10BQT.pdf
Putanga - Kua tohua 150V Te manawanui ±0.1pF
Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.1pF ±0.1pF 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
Te kaha 2.1pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency