0603J1000151KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J1000151KXR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603J1000151KXR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 100V X7R 0603
Ngā Rauemi: 1.0603J1000151KXR.pdf2.0603J1000151KXR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
32000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603J1000151KXR
Tau Wae 0603J1000151KXR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 100V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 488864 pcs Pepa Raraunga 1.0603J1000151KXR.pdf2.0603J1000151KXR.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
Te kaha 150pF Nga tono General Purpose