0603J050P700DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J050P700DQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603J050P700DQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.7PF 50V C0G/NP0 0603
Ngā Rauemi: 0603J050P700DQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603J050P700DQT
Tau Wae 0603J050P700DQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.7PF 50V C0G/NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 221948 pcs Pepa Raraunga 0603J050P700DQT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.7pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Te kaha 0.7pF Nga tono General Purpose