0603J0160183KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603J0160183KXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.018UF 16V X7R 0603
Ngā Rauemi: 0603J0160183KXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603J0160183KXT
Tau Wae 0603J0160183KXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.018UF 16V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 585883 pcs Pepa Raraunga 0603J0160183KXT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 16V
Te manawanui 0.018µF Te matotoru (Max) X7R (2R1)
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive Ratonga AEC-Q200
Ko te poari 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 0603J0160183KXT
Te Kāhua Ara 0.031" (0.80mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Epoxy Mountable Raatau Kore -
Whakaahua nui 0.018µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 0.018UF 16V X7R 0603