0603J0100181JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0100181JXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603J0100181JXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 180PF 10V X7R 0603
Ngā Rauemi: 1.0603J0100181JXT.pdf2.0603J0100181JXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603J0100181JXT
Tau Wae 0603J0100181JXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 180PF 10V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 372455 pcs Pepa Raraunga 1.0603J0100181JXT.pdf2.0603J0100181JXT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 180pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
Te kaha 180pF Nga tono General Purpose