060321500390FQTLSM
Knowles SyferKnowles Syfer
060321500390FQTLSM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 060321500390FQTLSM
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 39PF 150V C0G/NP0 0603
Ngā Rauemi: 060321500390FQTLSM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 060321500390FQTLSM
Tau Wae 060321500390FQTLSM Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 39PF 150V C0G/NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 326321 pcs Pepa Raraunga 060321500390FQTLSM.pdf
Putanga - Kua tohua 150V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 1608-1258-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 39pF ±1% 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Te kaha 39pF Nga tono Automotive