0505Y0500620FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505Y0500620FQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0505Y0500620FQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 62PF 50V C0G/NP0 0505
Ngā Rauemi: 0505Y0500620FQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0505Y0500620FQT
Tau Wae 0505Y0500620FQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 62PF 50V C0G/NP0 0505 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40871 pcs Pepa Raraunga 0505Y0500620FQT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.050" (1.27mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0505 (1313 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 62pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric)
Te kaha 62pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive