0505J2004P30HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J2004P30HQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0505J2004P30HQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 4.3PF 200V C0G/NP0 0505
Ngā Rauemi: 0505J2004P30HQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0505J2004P30HQT
Tau Wae 0505J2004P30HQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 4.3PF 200V C0G/NP0 0505 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49865 pcs Pepa Raraunga 0505J2004P30HQT.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±0.05pF
Te matotoru (Max) 0.050" (1.27mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0505 (1313 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.3pF ±0.05pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
Te kaha 4.3pF Nga tono General Purpose