0505J2000270KQT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0505J2000270KQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0505
Ngā Rauemi: 0505J2000270KQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0505J2000270KQT
Tau Wae 0505J2000270KQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0505 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134209 pcs Pepa Raraunga 0505J2000270KQT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui 27pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 0505 (1313 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 0505J2000270KQT
Te Kāhua Ara 0.050" (1.27mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Epoxy Mountable, High Q, Low Loss Raatau Kore -
Whakaahua nui 27pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0505