0505J2000151FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J2000151FQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0505J2000151FQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 200V C0G/NP0 0505
Ngā Rauemi: 0505J2000151FQT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0505J2000151FQT
Tau Wae 0505J2000151FQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 200V C0G/NP0 0505 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31635 pcs Pepa Raraunga 0505J2000151FQT.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.050" (1.27mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0505 (1313 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Q, Low Loss
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
Te kaha 150pF Nga tono General Purpose