0505J0501P80CQT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0505J0501P80CQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1.8PF 50V C0G/NP0 0505
Ngā Rauemi: 0505J0501P80CQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0505J0501P80CQT
Tau Wae 0505J0501P80CQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1.8PF 50V C0G/NP0 0505 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126041 pcs Pepa Raraunga 0505J0501P80CQT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 1.8pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 0505 (1313 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 0505J0501P80CQT
Te Kāhua Ara 0.050" (1.27mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Epoxy Mountable, High Q, Low Loss Raatau Kore -
Whakaahua nui 1.8pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.25pF
Whakaahuatanga CAP CER 1.8PF 50V C0G/NP0 0505