0505J0500100FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J0500100FQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0505J0500100FQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0505
Ngā Rauemi: 0505J0500100FQT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0505J0500100FQT
Tau Wae 0505J0500100FQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0505 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29576 pcs Pepa Raraunga 0505J0500100FQT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.050" (1.27mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0505 (1313 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Q, Low Loss
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
Te kaha 10pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0505J0500100JQT
0505J0500100JQT
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0505
I roto i te taonga: 127498 pcs
Tikiake: 0505J0500100JQT.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: 3.96MM WTW CRIMP TERM
I roto i te taonga: 445716 pcs
Tikiake: 0505978000.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: 3.96 WTB TERM 505399001
Tikiake: 0505399001.pdf
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0505
Tikiake: 0505J0500101JQT.pdf
Whakaahuatanga: 3.96 W/W CRIMP TERM