RF2525B104K201KX145T
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
RF2525B104K201KX145T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RF2525B104K201KX145T
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 200V X7R 2525
Ngā Rauemi: 1.RF2525B104K201KX145T.pdf2.RF2525B104K201KX145T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RF2525B104K201KX145T
Tau Wae RF2525B104K201KX145T Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 200V X7R 2525 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 17372 pcs Pepa Raraunga 1.RF2525B104K201KX145T.pdf2.RF2525B104K201KX145T.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.165" (4.19mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm) Raupapa RF
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2525 (6464 Metric) Ētahi Ingoa 1763-1098-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 2525 (6464 Metric) Te kaha 0.1µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RF2525B153K301KX145T
RF2525B153K301KX145T
Kaihanga: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga: CAP CER 0.015UF 300V X7R 2525
I roto i te taonga: 27186 pcs
Tikiake: RF2525B153K301KX145T.pdf
RFQ
RF2516
RF2516
Kaihanga: RFMD
Whakaahuatanga: IC TXRX 500MHZ QSOP-16