RF1111X823K500KX102T
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
RF1111X823K500KX102T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RF1111X823K500KX102T
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.082UF 50V BX 1111
Ngā Rauemi: 1.RF1111X823K500KX102T.pdf2.RF1111X823K500KX102T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RF1111X823K500KX102T
Tau Wae RF1111X823K500KX102T Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 0.082UF 50V BX 1111 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 76018 pcs Pepa Raraunga 1.RF1111X823K500KX102T.pdf2.RF1111X823K500KX102T.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.102" (2.59mm) Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1111 (2828 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX 1111 (2828 Metric) Te kaha 0.082µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RF1172
RF1172
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: FILTER SAW 433.92MHZ TO205AD
I roto i te taonga: 5090 pcs
Tikiake: RF1172.pdf
RFQ
RF1111X563K500KX102T
RF1111X563K500KX102T
Kaihanga: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga: CAP CER 0.056UF 50V BX 1111