LS1808N560K302NTM
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
LS1808N560K302NTM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LS1808N560K302NTM
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 56PF 250VAC C0G/NP0 1808
Ngā Rauemi: 1.LS1808N560K302NTM.pdf2.LS1808N560K302NTM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LS1808N560K302NTM
Tau Wae LS1808N560K302NTM Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 56PF 250VAC C0G/NP0 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 295501 pcs Pepa Raraunga 1.LS1808N560K302NTM.pdf2.LS1808N560K302NTM.pdf
Putanga - Kua tohua 250VAC Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.065" (1.65mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Raupapa -
Ratonga X2, Y3 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 56pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) Te kaha 56pF