7565B153K602LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
Knowles NOVACAP
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7565B153K602LE
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.015UF 6KV X7R RAD
Ngā Rauemi: 1.7565B153K602LE.pdf2.7565B153K602LE.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7565B153K602LE
Tau Wae 7565B153K602LE Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 6KV X7R RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 4197 pcs Pepa Raraunga 1.7565B153K602LE.pdf2.7565B153K602LE.pdf
Putanga - Kua tohua 6000V (6kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.900" L x 0.400" W (22.86mm x 10.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.780" (19.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.975" (24.76mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±10% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 0.015µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
75659
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: SYS 4 MM NUT SETTERS 4MM 5.5MM-1
I roto i te taonga: 7435 pcs
Tikiake: 75659.pdf
RFQ
7565B103K103LE
7565B103K103LE
Kaihanga: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga: CAP CER 10000PF 10KV X7R RAD
I roto i te taonga: 2529 pcs
Tikiake: 7565B103K103LE.pdf
RFQ
75657
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: SYS 4 MM NUT SETTERS 4MM 4.5MM-1
Tikiake: 75657.pdf
Whakaahuatanga: SYS 4 MM NUT SETTERS 4MM 5.0MM-1