6560N121J103LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
6560N121J103LE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6560N121J103LE
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 120PF 10KV C0G/NP0 RAD
Ngā Rauemi: 1.6560N121J103LE.pdf2.6560N121J103LE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6560N121J103LE
Tau Wae 6560N121J103LE Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 120PF 10KV C0G/NP0 RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 9116 pcs Pepa Raraunga 1.6560N121J103LE.pdf2.6560N121J103LE.pdf
Putanga - Kua tohua 10000V (10kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.800" L x 0.402" W (20.30mm x 10.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.681" (17.30mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.873" (22.18mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 120pF ±5% 10000V (10kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 120pF