6560B472K602LE
Hua Hua
Tau Wae: 6560B472K602LE
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 6KV X7R RAD
Ngā Rauemi: 1.6560B472K602LE.pdf2.6560B472K602LE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6560B472K602LE
Tau Wae 6560B472K602LE Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 6KV X7R RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 6870 pcs Pepa Raraunga 1.6560B472K602LE.pdf2.6560B472K602LE.pdf
Putanga - Kua tohua 6000V (6kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.800" L x 0.402" W (20.30mm x 10.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.681" (17.30mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.873" (22.18mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±10% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 4700pF