5550B332K103LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
Knowles NOVACAP
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5550B332K103LE
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 3300PF 10KV X7R RAD
Ngā Rauemi: 1.5550B332K103LE.pdf2.5550B332K103LE.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5550B332K103LE
Tau Wae 5550B332K103LE Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 3300PF 10KV X7R RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 6016 pcs Pepa Raraunga 1.5550B332K103LE.pdf2.5550B332K103LE.pdf
Putanga - Kua tohua 10000V (10kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.700" L x 0.402" W (17.78mm x 10.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.580" (14.73mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.775" (19.68mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±10% 10000V (10kV) Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 3300pF